Hakkımızda

akyıldız mühendislik danışmanlık tekstil ticaret

Akyıldız Mühendislik 2002 yılında TEKSTİLKENT'te, tekstil üretiminde ihtiyaç duyulan sarf malzemelerini en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde temin etmek üzere faliyete başladı. Kurucusu M.ZAFER SARITAŞ'ın 40 yıllık tekstil üretim ve mühendislik birikimi sayesinde bu güne kadar pek çok farklı alanda Türk üreticisini, sorunlarına çare olacak ürünlerle buluşturdu.

Dünyanın dört bir köşesinden getirdiği ürünlerle tekstil sanayine çözümler sunan Akyıldız mühendislik Almanya’nın kesici aletler üretim merkezi Solingen’de üretim yapan TEXTILIA SOLINGEN® firmasının 10 yıldır Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir.

Makas - cımbız alanında ki birikimi sonucunda 2010 yılına kendi markası olan YELLOWSTONE®'u piyasaya sürdü. Her geçen gün genişleyen ürün gamı ile iş ortaklarına inovatif ve rekabetçi ürünler sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz;
Müşterilerimize yenilikçi, kaliteli, iş güvenliği standartlarına uygun ve çevreye duyarlı ürünleri en hızlı ve etkin biçimde eriştirerek, müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamaktır.

MAKAS

tekstil makası icon

CIMBIZ

tekstil cımbızı icon

LUP

lup lüp icon

CIMBIZ İĞNESİ

cımbız iğnesi icon